Hakkımda


leucjo [at] gmail.com
1982 Berlin doğumluyum. Şu anda Yozgat‘da yaşıyorum.

13 yıldır BT sektörünün içerisindeyim. Bu işlere bir çokları gibi Commodore 64 ve BASIC Yorumlayıcısı ile başladım fakat hiç bir zaman bir Amiga sahibi olamadım. Özellikle son 6 yıldır Microsoft Teknolojileri, PL/SQL, HBYS, Web Geliştirme ve Programlama üzerinde çalışmaktayım. Sektörde pek çok farklı pozisyonlarda ve farklı firmalarda görev aldım. Bireysel alanda eğitim & danışmanlık hizmetleri vermekteyim. Şu anda BOZOK Üniversitesi - Tıp Fakültesinde Bilgi-İşlem Yazılım Biriminde Yazılım Destek ve Webmaster olarak çalışmaktayım. Bozok Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı okudum. Halen  Anadolu Üniversitesi Felsefe Lisans öğrencisiyim.


İşim haricinde pek boş vaktim olmuyor ama yine de boş vaktim olduğunda hobby olarak uğraştığım retro bilgisayarlar ve donanımlarıyla ilgileniyorum.

Bilgisayarımın başında vakit geçirmek benim için büyük bir keyiftir fakat evimde çocuklarımla vakit geçirmek daha önemlidir. Yaptığım işi, içinde bulunduğum mesleği çok seviyorum.

Neden Blog Yazıyorum? // Herşeyi çok iyi bildiğim için yazmıyorum elbette. Tek amacım bilgiyi paylaşmak. Birilerine birşeyler öğretirken ben de çok şey öğreniyorum. Burada yazdıklarım hiçbir iddiası olmayan , tavsiye ve bilgi paylaşımı niteliğinde yazılardır. Elimden geldiğince bir kaynağa dayanan doğru bilgiler vermeye çalışacağım (Lütfen yanlışlıkları bildiriniz…) Burada birşeyler yazmak bana birşeyler öğrenmek konusunda iyi bir itici güç oluşturuyor. Daha öğreneceğim çok şeyler var ve bunun için sürekli çalışma içerisindeyim..


Copyright 2013-2017 | İbrahim BAYRAKTAR /dev/null Web Günlüğü